top of page

Verkeerssituatie Simon Stevin

Een update over de verkeerssituatie in en rond onze wijk.

Piet Romboutlaan gereed

De bestrating van de Piet Romboutlaan is inmiddels gereed. We kunnen dus via deze route de wijk weer in- en uitrijden.

Afsluiting Generaal Hackettlaan

Vanaf maandag 4 december is de Generaal Hackettlaan drie weken lang afgesloten voor alle gemotoriseerd verkeer. Onze wijk blijft al die tijd bereikbaar via de Piet Romboutlaan en de Arnhemseweg. Voor fietsers blijft de weg toegankelijk. Zij kunnen wel ter plaatse worden omgeleid. In de weekenden kun je gewoon met de auto over de Generaal Hackettlaan rijden. Maar let op: de bebording blijft dan wel staan tot alle werkzaamheden gereed zijn.

Werkzaamheden

Wat gaat er gebeuren? Van Gelder gaat bijna 400 bomen planten langs de Generaal Hackettlaan. Ook voeren ze de laatste restwerkzaamheden uit. Er wordt gewerkt vanaf de rotonde aan de N224 naar de Klinkenbergerweg toe. Zodra er een wegvak gereed is, worden delen van de weg weer opengesteld.

Omleiding doorgaand verkeer

De omleiding voor doorgaand gemotoriseerd verkeer loopt via de Raadhuisstraat en de Klinkenbergerweg.0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page