top of page
  • Foto van schrijverredactie

Bericht namens de wijkagent

Zoals u al heeft kunnen lezen in de kranten, wordt er momenteel veel gestolen uit tuinen en schuren. In sommige wijken in Ede, met name Maander en Hoekelum, is het aantal meldingen erg hoog. Daarom extra aandacht, mede namens de wijkagent voor dit probleem. Laten we vooral alert zijn, ook in onze wijk. Maak melding van voertuigen en personen die zich verdacht in de wijk begeven, bel als u het niet vertrouwd 0900-8844 of 112. Alleen door alert te zijn en adequaat te handelen, houden we de wijk samen veilig.Tevens is de politie gestart met het vragen naar uw mening over een (mogelijk) nieuw te introduceren systeem, waarbij u via een website waardevolle spullen kunt registreren die, diefstal gevoelig zijn. Door vooraf deze zaken te registreren, kan de politie sneller de herkomst achterhalen. Het is een preventief middel om heling en diefstal minder aantrekkelijk te maken. Of het systeem er ooit gaat komen hangt af van uw stem, daarom is uw bijdrage belangrijk.


Namens onze wijkagent, het verzoek om deel nemen aan deze enquête, onder de inzendingen wordt een mooie koptelefoon verloot. Klik hier op de link naar de enquête!


Wilt u zelf in contact treden met de wijkagent:


John Jacobi

Wijkagent Ede Oost

(Stationsbuurt, Burgemeestersbuurt, Veluwse Poort en winkeliers Centrum)

Basisteam Ede

Cluster Centraal

Politie | Oost Nederland | District Gelderland-Midden | Basisteam Ede

Breelaan 2, 6711 MR, Ede

Postbus 618

7300 AP Apeldoorn

T; 0900 8844


Dank voor uw deelname!0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page