top of page
  • Foto van schrijverredactie

5e editie Schone Helden succesvol

Een twintigtal kleine en grote schone helden stonden zaterdag 12 december met veel enthousiasme om 9.30 uur klaar om onze wijk in te trekken. Gewapend met vuilniszak en grijper ging iedereen zijn of haar weg door de wijk. Van frisdrankblikjes, gedumpt afval, glas tot aan piepschuim werd opgepikt uit het openbaar groen. De opbrengst was overweldigend. Vuilniszakken vol afval, pallets, plastic noem maar op.Daarnaast zijn er nog hulptroepen bezig geweest de houten markeringspaaltjes te herstellen. Na gedane arbeid was het genieten van chocolademelk en erwten- of tomatensoep. Heerlijk! Dit werd verzorgd door enthousiastelingen in onze wijk.

Het viel de schone helden op dat er soms hondenpoep lag in onze wijk. Kent u de spelregels van onze gemeente?


Kijk eens op:

https://www.ede.nl/meedoen-en-meepraten/losloopgebieden-voor-de-hond